Aneta Pisz

Aneta Pisz


aneta@terapia-rodzinna.pl

tel: 606-675-529

Wykształcenie

Aneta jest psychoterapeutą, licencjonowanym trenerem warsztatów umiejętności psychospołecznych i mediatorem rodzinnym. Ukończyła Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii, Międzynarodową Szkołę Psychoterapii: Podejście systemowe i ustawienia rodzin w psychoterapii metodą Berta Hellingera oraz Szkołę Psychoterapii Rodzin. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Obecnie uczy się w Szkole Nowej Świadomości Anny Choińskiej.

Doświadczenie

Specjalizuje się w terapii indywidualnej osób dorosłych, terapii par, terapii rodzin. Pracuje głównie z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności w budowaniu związków, kryzysach małżeńskich i rodzicielstwie. Osobami w przypadku trudności emocjonalnych, zaburzeń lękowych. Towarzyszy parom, które przygotowują się do roli rodziców i leczą niepłodność. Pomaga w problemach życia rodzinnego, w sytuacjach konfliktu, rozwodu, żałoby.

W swoim podejściu integruje terapię systemową i podejście Ericksonowskie, stosuje metody terapii krótkoterminowej, uwzględniając elementy pracy Ustawieniowej Berta Hellingera, Mocnego Trzymania Jiriny Prekop i pracy z ciałem.

Zawodowo

Od 2007 roku prowadzi praktykę terapeutyczną i szkoleniową. Jest założycielką i prowadzi Centrum Terapii Rodziny oraz Przestrzeń Serca.

Przez 13 lat była dyrektorem Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży i terapeutą rodzinnym. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Prywatnie

Niezwykle energiczna Mama z dużą dozą poczucia humoru. Uwielbia jeździć na nartach. Pochodzi z małej uroczej mieściny na Śląsku,
w zaciszu domowym oddaje się szaleństwom kulinarnym, czyta dobre książki. Ulubione słowo: maszkiety.