Anna Wolff

Anna Wolff


biuro@akademiaustawien.pl

tel: 883-144-880

Terapeuta Nowych Ustawień Rodzin metodą

Berta Hellingera.

Life & Business Coach, 

Wykładowca Akademii Ustawień Systemowych®

Jestem trenerem, coachem, terapeutą od 2002 roku i ustawień systemowych uczyłam się od wspaniałych nauczycieli takich jak:
Gerhard Walper, Wolfgan Deusser, Gunter Schricker, Heiko Hinrisch, Andrea Drohla, Franz Ruppert (autor „Wczesna trauma”), Joaquim Marujo, Ramoda i Bettina Austermann (autorzy „Utracony bliźniak – dramat w łonie matki”), Mark Wolynn (autor „Nie zaczęło się od Ciebie”)
Ukończyłam Szkołę Gerharda Walpera Taunus-Institute für Systemaufstellungen i Akademię Psychologii Transpersonalnej profesora Joaquima Marujo. 

To dzięki nim zawdzięczam umiejętności prowadzenia nowych cichych ustawień rodzin, ustawień archetypowych, ustawień intencji, ustawień szamańskich.

Moja wiedza psychologiczna i psychoterapeutyczna ma źródło w szkoleniach, warsztatach, superwizjach i sesjach u najlepszych polskich i zagranicznych terapeutów takich jak:
Katarzyna Miller, Katrzyna Schrier, Anna Gil i wielu innych.
Ukończyłam studium terapii par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, roczny kurs gestalt oraz studia podyplomowe Coaching w Biznesie. Posiadam certyfikację PCD Noble Manhattan Coaching akredytowanego przez International Institute of Coaching & Mentoring oraz ukończyłam kursy: Psychologia Coachingu na Uniwersytecie Warszawskim, Warsztaty Making the Difference: Rozumienie Dynamiki Grupowej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Brałam udział w specjalistycznych warsztatach z obszarów takich jak: zarządzanie, analiza transakcyjna, psychologia. 

Pracuję metodą ustawień od wielu lat i uważam ją za jeden z najgłębszych, najskuteczniejszych sposobów dotarcia do przyczyn wielu trudności życiowych oraz niezwykłego poszerzenia świadomości. Wiedzę z warsztatów można stosować praktycznie wszędzie – to nie tylko praktyczne narzędzie do rozwiązywania problemów ale także filozofia życia pozwalająca rozumieć i akceptować swój los i zmieniać go na lepsze. Porządkuje relacje, wzmacnia więzi i łączy ludzi poprzez miłość i szacunek do tego co ludzkie i prawdziwe.
Ustawienia pokazują nam wpływ przekazu transgeneracyjnego płynącego od przodków na nasze losy, jak kształtuje i determinuje nasze zachowania.

Od 2020 roku prowadzę Akademię Ustawień Systemowych® autorski program szkoleniowy przygotowujący terapeutów do pracy metodą ustawień systemowych.