Joanna Frątczak

Joanna Frątczak


joannafratczak@tlen.pl

tel: 570-917-988

Poszukując drogi do SIEBIE, do pełni moich możliwości i radości życia ponad dziesięć lat temu weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego i już na niej zostałam uczestnicząc w różnych warsztatach, studiach i kursach.

Zafascynowana techniką Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera, ukończyłam Szkołę Ustawień Hellingerowskich przy Instytucie w Taunusie, gdzie moimi nauczycielami byli najbliżsi współpracownicy Berta i Sophie Hellinger: Anna Choińska, Gerhard Walper i Wolfgang Deusser. Swoje doświadczenie pogłębiałam również na warsztatach m.in. u Anny Brzozowskiej czy Heiko Hinrichs’a.

Moje ponad osiemnastoletnie doświadczenie pracy jako prawnika w bankach, korporacjach, firmach i urzędach pozwala mi również szerzej spojrzeć na problemy w zakresie ustawień systemowych w biznesie i organizacjach.
Towarzyszę ludziom w procesie przekształcania negatywnych emocji w spokój i harmonię, pomagam przekraczać ich ograniczenia, blokady emocjonalne i docierać do wewnętrznych zasobów umożliwiających realizację ich osobistych celów.

Pracuję wieloma metodami, każdą z nich przetestowałam na sobie, aby z pełną odpowiedzialnością zaoferować ją Tobie. W pracy indywidualnej łączę ustawienia systemowe z innymi technikami: coachingiem, pracą z podświadomością, kwantowymi, matrycą energetyczną, dwupunktem, wizualizacją, bo pozwala mi to na pełne spectrum działania. Stosuję również technikę malowania intuicyjnego tj. twórczą metodę rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia.

Prowadzę ustawienia systemowe oraz sesje rozwoju osobistego w formie warsztatów, spotkań indywidualnych, również on-line.

Jeśli zechcesz zmienić coś w swoim życiu, zrobić krok naprzód, chętnie potowarzyszę Ci na tej drodze.

Zapraszam.

Joanna Frątczak