Marta Rozwadowska

Marta Rozwadowska


martarozwadowska@o2.pl

tel: 605-746-946

Telefon w UK + WhatsApp:

07546306203

Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze w uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze. Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych. Prywatnie jestem mamą dwudziestokilkulatka, amatorsko malarzem akwarelistą.

Z wykształcenia jestem społecznym psychologiem klinicznym, terapeutą Nowych Ustawień Systemowych (Master Level) oraz terapeutą Systemowej Pracy z Rodziną.

Skończyłam moduły specjalizacyjne „Praca pacjentem dorosłym” oraz „Systemowe interwencje rodzinne”. Praktykowałam w szpitalu Bródnowskim w Warszawie, stażowałam w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, byłam też wolontariuszem w Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomym.

Pracowałam w Fundacji „Zdrowie” oraz firmie „Vital”, gdzie moimi podopiecznymi były Dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawne intelektualnie oraz fizycznie, a także ich Rodziny.

Zdobyłam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi mającymi problemy psychiczne, neurologiczne i kryzysy życiowe w Agencji Służby Społecznej oraz w OneCare UK.

Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję.

Uczestniczyłam w warsztatach, seminariach, kongresie i obozie szkoleniowym Berta i Sophie Hellinger. Ukończyłam szkołę ustawień rodzin Gerharda Walpera (master level) oraz liczne szkolenia u Ewy Renaty Cyzman-Bany. Jestem też uczniem i praktykiem Pojednania z Rodzicami według etyki Jiriny Prekop (Instytut na rzecz Pojednania w Rodzinie A. Choińska).

Brałam udział w warsztatach, seminariach i szkoleniach Dagny Ślepowrońskiej (to u niej miałam pierwszy namacalny kontakt z ustawieniami) Wolfganga Deusera, Heiko Hinrichsa, dr. Ilse Kutschery, Alfonso Malpica Cárdenas oraz Angélici Olvera de Malpica, Marii Senftleben-Gudrish i Ludgera Boenscha, Guntera Schrickera, Rudigera Dahlke, Colina Tippinga, Ulricha Schone oraz Siergieja Łazariewa (pracując również przy organizacji niektórych z warsztatów).

Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty ogólne i tematyczne w oparciu o ustawienia systemowe od prawi dwudziestu lat. 

Prowadziłam lub współprowadziłam warsztaty, cykle a także grupy:

– dla Rodziców na rzecz ich Dzieci

– z zakresu własnych relacji w Rodzicami

– dla osób, które chcą rozwijać się wewnętrznie lub doświadczają zwykłych/ niezwykłych trudności życiowych

– dla osób z poważnymi trudnościami życiowymi lub psychicznymi

– dla osób wykluczonych społecznie (w tym między innymi osób, które podlegały karze pozbawienia wolności, albo osób, które są lub były Prostytutkami)

– dla osób uzależnionych i członków ich Rodzin

– dla Kobiet i na rzecz Kobiecości 

– dla osób, które utraciły nienarodzone Dzieci

– dla osób, które w życiu płodowym utraciły swoje Rodzeństwo

– warsztaty wspierające integrację własnych przeżyć prenatalnych oraz osobistych osiowych dynamik życiowych

– dla osób, które doświadczyły traum życiowych i seksualnych

– warsztaty związkowe dla Par oraz Singli

– warsztaty dotyczące seksualności (Rodowej i Osobistej)

Wiele pięknych lekcji zawodowych i życiowych odebrałam od (Nie)Zwykłych ludzi: mojej Rodziny, Bliskich oraz moich Klientów i Podopiecznych. Oni jednak papierów nie wystawiają, pozostawiając jednak nowe doświadczenia i poszerzając horyzonty na wszelakie ludzkie sprawy.

Obecnie pracuję głównie indywidualnie poprzez sesje online (sesje jednorazowe, cykle spotkań oraz regularne sesje terapeutyczne) oraz sesje face to face na terenie Londynu. 

Zapraszam serdecznie do wspólnej pracy. 

Marta Rozwadowska