[logo]


Nowe Ustawienia wg Berta Hellingera


Facebook


Ustawienia rodzin niosą pomoc życiową i są życiową filozofią stosowaną otwierającą nowe, duchowe drogi

W naszym życiu dane nam są odgórnie dwie rzeczy:

Dla każdego z nas ta ziemska wędrówka jest ogromnym wyzwaniem. Widzimy to już po tym, że często robimy coś, czego robić nie chcemy, jednocześnie nie będąc w stanie robić tego wszystkiego, co robić powinniśmy, często szkodząc w ten sposób sobie samym.

Wiedziemy samotne i nieszczęśliwe życie pokutne. Często idzie to tak daleko, że jesteśmy gotowi oddać własne szczęście, miłość, zdrowie a czasami i życie, nie potrafiąc przy tym podać żadnego rzeczywistego powodu takiego stanu rzeczy.

Jeśli to wszystko wydaje się to Państwu znajome i jeśli macie Państwo niejasne przeczucia, że to o Was tu właśnie chodzi, proponujemy udział w seminariach ustawieniowych. Niesie on ze sobą szansę na nowe postrzeganie własnego przeznaczenia i umożliwia taki rodzaj działania, który pozwoli na to, aby Los mógł się odmienić na lepsze.

Podczas tej pracy zostaną państwu ujawnione tendencje do powtarzania się pewnych zjawisk i sytuacji w naszym życiu, w szczególności w odniesieniu do relacji, których podłożem jest miłość sama w sobie. Poznamy wpływy, które trzymają nas w szachu utrudniając nasze życie, zarówno na płaszczyĄnie prywatnej jak i zawodowej. Ustawienia rodzin oferują nam taki rodzaj pomocy, aby z całej tragicznej historii rodziny ponownie móc wrócić do porządku, by ponownie osiągnąć spokój, opanowanie, osobisty pokój, szczęście, sukces i miłość.

W dosłownym tego słowa znaczeniu wschodzi w nas światło, a głębokie zrozumienie dotychczas niewyjaśnionych duchowych i fizycznych problemów rozprzestrzenia się w całym naszym wnętrzu.

Praca ustawieniowa jest filozofią stosowaną w praktyce – jest pomocą życiową i szkołą miłości.

Między sercem, a sercem oraz od człowieka do człowieka

Bert Hellinger wyszedł ponad granice dotychczasowych ustawień rodzin i nazwał tę nową rozwiniętą formę pracy „Podążanie za Duchem i podążanie za Duszą”.

Prowadzi nas ona daleko poza dotychczasowe ustawienia i niesie ze sobą uzdrawiającą pracę na poziomie duszy, docierając do takich głębi, które dotychczas nie były dostępne. Ten nowy rodzaj ustawień rodzin prowadzi do rozwiązania pierwotnych przyczyn problemów życiowych. Poprzez tę szczególną, nową formę, otworzone zostały drzwi ku nieznanym dotychczas możliwościom.

Ustawienia rodzin są propozycją pojednania i pokoju, a nie tylko samą terapią.

Niezwykle pomocny może okazać się także udział większej ilości osób z rodziny w seminarium ustawieniowym, Kiedy bowiem więcej osób przynależących do rodziny uczestniczy w nim, mogą wyjść na światło dzienne sprawy i problemy o szerszym znaczeniu lub te, które wcześniej pozostawały ukryte.

Pozwólcie, aby także tzw. trudne dzieci mogły brać udział w moich seminariach, bo to one są równocześnie tymi, które mają w sobie najwięcej miłości, ślepej miłości, poprzez którą popadły w wielkie tarapaty, tak samo jak ich rodzice. Równocześnie są tymi, które kochają najmocniej. To do nich należy moja wielka miłość.

Poprzez ustawienia rodzin rozwiązane mogą zostać problemy,
Które nieświadomie przekazywane dalej poprzez pokolenia
stają nam na drodze do tego, abyśmy mogli nasze szczęście i życie
Zrealizować w pełni sił i w całej ich rozciągłości!


[Rozmiar: 21543 bajtów]

Most zbuduję dla Ciebie chętnie, jednak przejść po nim musisz już sam!

Wszelkie prawa zastrzeżone